Jesienny konkurs dla dzieci i rodziców rozstrzygnięty

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Kasztaniaki  – cudaki”. Znamy już zwycięzców; oto oni:
Zwycięzcy
I miejsce Karol Rodzoch z mamą Kasią i tatą Łukaszem
II miejsce Leon Maleszewski z mamą Karoliną i tatą Sebastianem
III miejsce Nadia Sibińska z mamą Ewą

Continue reading

Ważne dokumenty

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego

Razem w pełni sprawni – koncepcja pracy przedszkola

PROGRAM WYCHOWAWCZY

€“Ramowy rozkład dnia

Roczny plan pracy 2018_2019

Plan nadzoru 2018_2019

Procedura-iprzedszkole

Raport z ewaluacji wewnętrznej „Dzieci nabywają wiadomości i umiejętności, określone w podstawie programowej”

 

 

 

 

 

 

Opłata za przedszkole


Opłaty uiszczamy do 15-go każdego miesiąca 

   PKO Bank Polski SA /O Gorzów Wlkp
                           10 1020 19670000 8002 0128 4660

                        Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27
                        ul. Śląska 42  66-400 Gorzów Wlkp
                        tytułem: imię i nazwisko dziecka

DRODZY RODZICE!

Zgodnie z UCHWAŁĄ NR XI/94/2011 RADY MIASTA GORZOWA WLKP. z dnia 25 maja 2011 r. w sprawie opłat za świadczenia w przedszkolach publicznych prowadzonych przez Miasto Gorzów Wlkp. oraz na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym(tj. Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591 ze zm.) oraz art. 6 ust. 1 pkt 2 i art. 14 ust. 5 ustawy z dnia7 września 1991r. o systemie oświaty (tj. Dz. U. z 2004r. Nr 256, poz. 2572 ze zm.)Z dniem 01.09. 2013 zmianie ulega opłata za godziny wykraczające poza czas 5- godzinnego bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki i wynosi: 1,00 zł.

KADRA PRZEDSZKOLA

GRUPA I   ŚPIOSZKI

mgr Justyna Śpiewanek
 Wioletta Nowacka
mgr Elżbieta Anacka – dyrektor
Ewa Dopierała – pomoc nauczyciela
Katarzyna Kowalkowska – woźna oddziałowa

 

GRUPA II   APSIKI

mgr Joanna Dudka
mgr Małgorzata Rogozińska
Barbara Biedna – woźna oddziałowa


GRUPA III  – NIEŚMIAŁKI

mgr Alicja Cieściów
mgr Wioletta Iwaszko
Dorota Ślusarczyk – woźna oddziałowa

 

 

GRUPA IV – WESOŁKI

mgr Anna Jurek
mgr Mariola Skrzypka
Beata Sip
– woźna oddziałowa

GRUPA V – MĘDRKI

mgr Magdalena Czaplińska
Wioleta Nowacka
Monika Majchrzak – woźna oddziałowa

 

GRUPA VI – GAPCIE

mgr Barbara Chruścińska
mgr Elżbieta Wróblewska
mgr Mariola Pierzchalska – Doruch
Edyta Cyganiak- woźna oddziałowa

GRUPA VII  GBURKI

lic. Arleta Fogler
Iwona Olszewska
Ewa Paczkowska – woźna oddziałowa

 

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
mgr Natalia Nowakowska
mgr Mariola Pierzchalska – Doruch

SPECJALIŚCI
mgr Anna Chechła – psycholog
mgr Joanna Kopka – logopeda
mgr Aleksandra Korebko – pedagog
mgr Alicja Oleksiuk – pedagog
mgr Radosław Pawelczyk – fizjoterapeuta

ZAJĘCIA DODATKOWE
mgr Iza Dzigorzewska-Kuflińska  – religia
mgr Joanna Dudka – język angielski

Rada Rodziców na rok szkolny 2018/2019

PRZEWODNICZĄCY p. Wiesław Ścieżka
SKARBNIK       p. Katarzyna Rodzoch
SEKRETARZ     p. Anna Saritori – Makiezi

Grupa I –  Karolina Kadaj, Andrzej Kolęda, Edyta Mackiewicz

Grupa II  – Dominika Bujarska, Marta Dobrołowicz, Monika Kałążna, Katarzyna Kwiatkowska

Grupa IIIKarolina Czerniawska, Anna Sadowska, Wiesław Ścieżka

Grupa IV  – Dariusz Kulik, Aleksandra Kotowicz, Anna Sartori-Makiezi, Patrycja Włodarczyk

Grupa VGrzegorz Korczyc, Katarzyna Rodzoch, Julia Sarkisjan

Grupa VI –  Przemysław Adamczyk, Katarzyna Cieślak, Radosław Pawelczyk

Grupa VII – Monika Będuch, Elżbieta Madera,  Sebastian Pikuła